Via ferrata Hohe Wand

26. 9. - 28.9. 2009
Další klettersteig (via ferrata), tentokrát v Rakousku, oblast Hohe Wand. Prohlédněte si fotky (vyžaduje flash)

Via ferrata Cortina d'Ampezzo

23. 7. - 26.7. 2009
Náš první klettersteig výlet či chcete-li via ferrata jsme podnikli do Dolomit, konkrétně do oblasti Cortina d'Ampezzo. Prohlédněte si fotky (vyžaduje flash)

Paříž

17. 9. - 23.9. 2008
Z Paříže má rozporuplné dojmy. Určitě stojí za vidění, ale připravte se na davy lidí, hustý provoz a hluk, prostě velkoměsto. Vedle namydlených šampónů v Dioru, Gucci atd. jsem si připadal jak šupák. Paříž ale není jen luxus, ale taky město přistěhovalců. Prohlédněte si Paříž na fotkách. Asi budu muset doplnit širokoúhlý objektiv - od budov nejde vždy vhodně odstoupit, tak se mi kácí linie.

Černá Hora (Montenegro)

9. 8. - 22.8. 2008
Krásná rozmanitá příroda s vápencovými skalními masivy i s travnatými poloninami. Úmorná cesta a v horách nedostatek pitné vody. Celkově to byl náročný trek, ale ten zážitek stál za to. Prohlédněte si Černou Horu na fotkách

Slovenský ráj

21. 7. - 28. 7. 2007
Slovenský ráj Po roční pauze jsme opět zavítali na Slovensko, tentokrát do Slovenského ráje. Výlet to byl podařený, až na sucho (neodstatek vody ve vodopádech) a některé turisty (přetěžovali žebříky, hlučeli v kempu, kouřili ve vyprahlém lese...).
Prohlédněte si Slovenský ráj na fotkách

Zoo Praha

9. 9. 2006
Moja Nejen rodiče s ratolestmi chodí do zoo. Ona totiž není lákadlem jenom pro děti, návštěvu si užijí i dospělí. Největší lákadlo je gorilí mládě Moja, dokonce se na ní stojí fronta. Jestli jste si popovodňovou zoo ještě neprohlédli, děláte chybu. Co nejdříve ji napravte. Zatím si alespoň prohlédněte fotky ze Zoo Praha

Zakarpatská Ukrajina

7. 8. - 18. 8. 2006
Malebné domečky Zakarpatská Ukrajina, Podkarpatská Rus, krajina, kde žije ještě Bůh. Kdysi součást Československa. Místo polonin, úzkých údolí a karpatských pralesů, kde zbojničil Nikola Šuhaj loupežník. Místo odlehlé od Prahy stejně jako od Kyjeva, místo pro toulky krásnou přírodou. Jirka pořídil zdařilé fotky Ukrajiny. Bohužel se mu v Užhorodě rozbil foťák, takže z tohoto města můžete zhlédnou "pouze" obrázky z mobilu.

Červená Lhota

28.7. 2006
Červená Lhota Raději si prohlížím zámky pouze zvenku. Všude je nějaký ten salónek, talíř z roku xxxx, tu najdeme kouzelné zrcadlo. A abych nezapomněl, žili zde šlechtici, jejichž rodokmeny sahají daleko do minulosti... Myslím, že příště výklad průvodce úplně oželím. Obzvláště pohádkový zámek Červená Lhota k tomu svádí. Zde je Červená Lhota na fotkách. Nestačí jenom projít se kolem?

Potápění na Leštince

28. 6. 2006
Kapitální štika Úžasné potápění v lomu Leštinka. K vidění byla kapitální štika. Přesvěčte se sami a prohlédněte si jak vypadá Leštinka na fotkách.

Italské Alpy

24.3. - 31.3. 2006
Pohled na sjezdovku České hory jsou sice blízko, ale přelidněné a drahé. Co takhle jet do Alp? Konkrétně do Santa Cateriny a do Bormia. Koukněte na Italské Alpy ve fotogalerii a posuďte sami. Téměř žádné fronty, široké poloprázdné sjezdovky, ceny takřka stejné...

Malá Fatra

1.8. - 6.8. 2005
Malý Rozsutec a Velký Rozsutec Na snímku vidíte Malý a Velký Rozsutec. Viděli jsme ho bohužel jenom z dálky, počasí nám bohužel nepřalo, snad ho pokoříme přístě. Malá Fatra na fotkách, které pořídil Jirka.

Lužické hory

8.8. - 22.8. 2004
Hora Luž Tábor Pikomat se toho roku konal v Lužických horách. Bydleli jsme v chatě na Luži v Horní Světlé ležící pod horou Luž (793m). K vidění jsou fotky hory Luž a jejího okolí.
designed by banter | RSS 2.0
banter bloguje | banter fotografuje

Pila Zvěstov řeže za bezkonkurenční ceny.